داغ ترین مزایده های خودرو

سامانه مزایده خودرو
آیا می دانید با نصف قیمت بازار، شانس خرید خودرو در مزایده را دارید؟
مدارک به طور کامل به نام متقاضی صادر می شود.
امکان بازدید خودروها قبل از ثبت نام وجود دارد.
سند خودروها به صورت عادی به نام متقاضی صادر می شود و پس از خرید، به صورت عادی قابل نقل و انتقال می باشد.
زمان برگزاری فرایند مزایده و بازگشایی پاکت قیمت ها، معمولا نمایندگان سازمان بازرسی، دادگستری و سازمان صنعت، معدن و تجارت حضور دارند.

تلفن مشاوره 9099075112
(فقط از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن صفر)

جدیدترین آگهی های مزایده خودرو
سامانه مزایده خودرو، شرکت در مزایده، سود از خرید خودرو کارکرده

سامانه مزایده خودرو

در این بخش از سایت در مورد مزایده خودرو ارگان های دولتی یا خودروهای دولتی، خرید خودرو کار کرده و دریافت بهره سود از خرید خودرو، روش ثبت نام و نحوه برگزاری مزایده خودرو، نکات مهم در خصوص مزایده و همچنین معرفی سامانه مزایده خودرو، فعالیت های این سامانه و خدماتی که به مشتریان خود در این خصوص عرضه می کنند، به صورت مختصر و مفید شرح داده شده است.

پیشنهاد می شود قبل از هرگونه اقدام به ثبت نام یا گرفتن پاسخ سوالات خود، این مقاله را مطالعه بفرمایید. پیش از هر چیز بهتر است بدانید مزایده چیست و به چه منظور انجام می شود؟

 

مزایده چیست و چه مزایایی دارد؟

مزایده که در واقع نوعی خرید رقابتی همراه با منفعت است، در فرهنگ فارسی معین اینگونه توصیف می شود: در معرض نمایش گذاشتن یک کالا جهت فروش، به این صورت که خریداری که قیمت بالاتر پیشنهاد دهد، کالا به او فروخته شود.
امروزه انواع مختلفی از مزایده در دنیا انجام گرفته که بیشترشان در فضای آنلاین صورت می گیرد. حتی سایت های نظیر ebay نیز برای مشتریان خود، مزایده آنلاین برگزار می کند. ویژگی تمام مزایده ها این است که آن ها عمومی و همگانی انجام می شوند و می توان برای هر کالا یا هر خدماتی فرآیند مزایده را انجام داد.


در کشور ایران ارگان های دولتی یا کارخانجات به دلیل اینکه نمی توانند اموال خود را به صورت مستقیم به اشخاص حقیقی یا حقوقی بفروشند، قانونی به عنوان مزایده گذاشته شده است. از طریق این قانون ارگان های دولتی می توانند اموال خود را به صورت تکی یا گروهی به فروش برسانند.
در این روش شانس خرید خودرو در مزایده با پرداخت هزینه ای حتی گاهی اوقات نصف قیمت بازار امکان پذیر خواهد بود و خریدار مقدار قابل توجهی سود از خرید خودرو بدست می آورد.


این فرآیند فروش خودرو از طریق مزایده، تحت کنترل نهادهای نظارتی از جمله سازمان صنعت، معدن و تجارت، سازمان بازرسی کل کشور و قوه قضائیه انجام می گیرد. قیمت گذاری اموال و دارایی مزایده نیز توسط کارشناس رسمی دادگستری انجام می شود.


مزایده خودرو دولتی چگونه انجام می شود؟

در اولین گام، قبل از اقدام به ثبت نام در مزایده خودرو دولتی، شخص درخواست کننده از خودروهای پیشنهادی بازدید به عمل خواهد آورد. پس از آن متقاضیان می توانند از مشاوره های لازم سامانه مزایده خودرو بهره ببرند و برای ثبت نام در مزایده اقدام کنند. در هنگام ثبت نام، درخواست کنندگان قیمت های پیشنهادی خود را ارائه خواهند داد که در پاکت های بخصوصی نگهداری خواهند شد. برای شرکت در مزایده خودرو ارگان های دولتی، امضا یا اثر انگشت شخص درخواست کننده در تمام اسناد، قبل از تحویل به متصدی ضروری است.


روز برگزاری مزایده، در حضور نمایندگان سازمان بازرسی، دادگستری و سازمان صنعت، معدن و تجارت، پاکت های قیمت های پیشنهادی متقاضیان باز خواهند شد. بعد از اعلام برندگان نهایی، مدارک و اسناد به صورت کامل به نام درخواست کننده و برنده خودرو ثبت و صادر خواهند شد.


نکات مهم به هنگام مزایده خرید خودرو دولتی

⦁ سند مالکیت خودرو فقط برای مالک خودرو تنظیم و تهیه می گردد. به همین دلیل باید توجه داشته باشید که از لحاظ قانونی مشکلی جهت نقل و انتقال اسناد رسمی، نباید وجود داشته باشد.


⦁ در برخی مواقع هزینه های خلافی خودرو، مالیات، عوارض و بیمه های پرداخت نشده از فروشنده خودرو دریافت می گردد.(در برخی موارد نیاز به پرداخت این هزینه ها وجود ندارد)


⦁ در صورتی که درخواست مشتریان سپرده و امضا نداشته باشد، یا مخدوش، مشروط و بعد از تاریخ تعیین شده انجام بگیرد، یا اینکه مبالغ سپرده، چک و غیره کمتر از میزان تعیین شده باشد، به آن رسیدگی نخواهد شد.


⦁ برگزارکننده مزایده، تعهدی نسبت به سالم بودن خودرو و لوازم درون خودرو ندارد. بنابراین از آنجا که امکان بازدید مجدد خودرو بعد از مزایده برای شخص درخواست کننده وجود نخواهد داشت، بهتر است در زمان مزایده، خودرو را کامل بررسی کرده و در انتخاب آن دقت لازم داشته باشد.


⦁ اگر در مزایده فروش خودرو نو یا خودرو کار کرده، دو برنده با پیشنهادهای یکسان وجود داشته باشد، برنده نهایی از طریق قرعه کشی انتخاب خواهد شد. (این موضوع بسیار نادر می باشد و با غیر رند بودن عدد پیشنهادی این موضوع به صفر می رسد)


⦁ چنانچه اطلاعات مندرج در اسناد با نوع وسیله نقلیه مغایرت داشته باشد، برگزارکننده هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد و شخص درخواست کننده باید قبل از امضا، موقع تحویل اسناد دقت لازم داشته باشد.


خدمات سایت مزایده خودرو

ویژگی هایی چون مشاهده اطلاعات تماس دقیق و کامل ارگان های دولتی یا کارخانجات دولتی، تصاویر خودروهای مزایده شده (در صورت انتشار)، مشاوره تخصصی و مشخص بودن میزان تقریبی سود شما از شرکت در مزایده، به شما اجازه میدهد تا آگاهانه وارد مزایده شوید و با هزینه مناسب، صاحب خودرو شوید.


سامانه مزایده خودرو یک سامانه مشاوره ای در زمینه فروش اطلاعات انواع مزایده خودرو می باشد. این سامانه با در دست داشتن مجوزهای مربوطه از سازمان صنعت، معدن و تجارت، دریافت مجوز ساماندهی کسب و کارهای اینترنتی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و کسب نماد اعتماد الکترونیکی، از شهریور سال 1394 شروع به فعالیت کرد.
از جمله خدماتی که سامانه مزایده خودرو در زمینه فروش خودرو به متقاضیان ارائه می دهد، می توان به موارد زیر اشاره کرد:


⦁ جستجو و جمع آوری روزانه و لحظه ای تمام مزایده های اعلامی از طرف ارگان های مختلف، سایت های اینترنتی و روزنامه های کلیه شهرهای ایران و در اختیار گذاشتن این اطلاعات به کاربران با دریافت کارمزد(البته متقاضی می تواند به صورت رایگان تمام این اطلاعات را از طریق روزنامه های کثیرالنتشار بدست آورد)


⦁ مشاوره و پاسخ گویی به سوالات و ابهامات مشتریان در مورد مزایده ها، اطلاعات در مورد نحوه قیمت گذاری، روش های تست خودرو و تشخیص رنگ


⦁ مشاوره تلفنی آسان، به صورت تخصصی و کامل در سامانه تلفن هوشمند، تنها با شماره گیری 9099075112 (از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن صفر) که قابل ارائه در کلیه شهرهای ایران است و تنها با پرداخت هزینه ای اندک در مقایسه با دریافت مبالغ میلیونی سود از خرید خودرو در مزایده انجام می گیرد.
(این مشاوره، همان ترفندها و نکاتی می باشد که افراد حرفه ای را به راحتی صاحب خودرو مزایده ای می کند و این افراد این مشاوره ها را به کسی ارائه نمی دهند)


از جمله آخرین مزایده های انجام شده در سامانه مزایده خودرو می توان به مزایده پاترول 4 درب، مزایده سواری زانتیا، مزایده وسایل نقلیه، مزایده فروش خودروهای دولتی،مزایده انواع خودرو لوکس شامل پورشه، مازراتی، مرسدس بنز، و... مزایده خودرو کار کرده، مزایده دو دستگاه کمپرسی ده چرخ و مزایده اجاره کامیون اشاره کرد.


شما می توانید با شماره 9099075112 از طریق تلفن ثابت و بدون نیاز به گرفتن پیش شماره، مستقیماً با مشاورهای مرکز مزایده خرید خودرو تماس حاصل فرمایید. تیم مشاورین ما با صبر و آرامش به تک تک سوالات شما عزیزان، پاسخ خواهند داد.