درباره ما سامانه اطلاع رسانی کاوشگر ایرانیان راسا (مزایده خودرو) یک سامانه مشاوره و فروش اطلاعات در زمینه مزایدات خودرو می باشد که از شهریور سال 1396 با کسب مجوزهای مربوطه از سازمان (صنعت و معدن و تجارت) و دریافت (نماد اعتماد الکترونیکی)، و همچنین دریافت مجوز ساماندهی کسب و کارهای اینترنتی از (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) فعالیت خود را شروع کرد.


 کارشناسان ما روزانه و لحظه ای سایتهای اینترنتی و روزنامه های تمام شهرها را جستجو می کنند و تمام مزایدات اعلامی از طرف ارگان های مختلف را جمع آوری کرده و در قبال دریافت کارمزد، اطلاعات مزایده ها را در اختیار کاربرانش قرار میدهد.

همچنین به علت اینکه خرید خودرو از طریق مزایده و از دولت، مستلزم اطلاعاتی در مورد نحوه قیمت گذاری، روش های تست خودرو و تشخیص رنگ می باشد، کارشناسانی در زمینه مشاوره این موارد، وظیفه پاسخگویی به سوالات و ابهامات مشتریان را دارند.

به علت اینکه مشاوره یک امر تخصصی می باشد، مشتری می تواند با گرفتن مشاوره سود زیادی در خرید این خودروها ببرد، سامانه تلفن هوشمندی طراحی شده که مشتریان می توانند با شماره گیری 9099075112 از سراسر ایران از این مشاوره ها بهرمند شوند، که طبعا مشاوره امری عادی در کشور و مستلزم پرداخت هزینه می باشد.

 پس از بررسی ارزش این نوع مشاوره در جلسه اتاق اصناف، مبلغ 2500 تومان بابت هر دقیقه مشاوره تعیین شده و به صورت کتبی به مخابرات ایران تسلیم شده است، که به دستور سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی متقاضی پس از تماس (قبل از ارتباط با اپراتور) به صورت شفاف از هزینه تلفن خود، مطلع می شود.