کد مزایده : 540304172      دسته بندی : سواری و وانت و پیکاپ       یزد - یزد

  متن مزایده :

مزایده و فروش تعداد 2 دستگاه سواری و کمپرسی شامل:


سواری پژو 405 مدل 1388 رنگ نقره ای

اتومبیل ظاهرا در درگیری مسلحانه آسیب زیادی دیده و با گذشت زمان زیاد توقیف نیز وضعیت بسیار نامناسبی پیدا کرده است به طوری که هر چهار حلقه لاستیک ها غیر قابل استفاد می باشد - سپر های جلو و عقب باید تعویض شود - چراغ های جلو و یکی از چراغ خطرها باید تعویض شود - شیشه جلوی خودرو بر اثر ضربه و برخورد تیر به طور کامل ضربه خورده است و غیر قابل استفاده می باشد - وضعیت داخل کابین بسیار نامناسب می باشد - از نظر بدنه به صورت کلی دارای زدگی و پوسیدگی است و نیاز به بازسازی دارد - وضعیت موتور خودرو نیز مناسب نیست و ظاهرا روغن سوزی دارد - وضعیت بیمه بدنه و شخص ثالت مشخص نشد.


ایسوزو کمپرس مدل 1390 رنگ سفید

از نظر ظاهری شرایط مناسبی دارد - لاستیک ها به طور متوسط عاج تقریبی 50 درصد دارد و هنوز قابل استفاده می باشند - خودرو از نظر موتوری و فنی سالم به نظر می رسد و در حالت روشن وارد پارکینگ شده ولی به دلیل گذر زمان باطری آن خراب شده و فعلا خودرو روشن نمی شود - دکوراسیون داخلی معمولی دارد - با توجه به زمان طولانی توقف خودرو نیاز به تعویض باطری و انجام سرویس اولیه دارد.


فروش خودرو ها به صورت تکی هم می باشد. تاریخ انتشار مزایده : 1403/04/19
  تاریخ پایان مزایده : 1403/05/09


جهت دریافت آدرس محل برگزاری و سایر اطلاعات مزایده، ابتدا اشتراک خریداری نمایید.
تصویر پیش فرض آگهی
مزایده های مشابه

سامانه مزایده خودرو دارای مجوز نماد اعتماد، از سازمان صنعت معدن و تجارت و وزارت ارشاد می باشد و فعالیت‌های آن تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. این سایت دارای مجوز از وزارت صنعت و معدن و تجارت می باشد و خرید از این سایت زیر نظر پلیس فتا می باشد.